Hanka, zdvižkařka

v Abydosu od roku 2019

„Líbí se mi ta volnost, nikdo mi nestojí za zadkem. A vydělám si suprový peníze.”

Ježdění ještěrkou mě fakt baví. Už předtím jsem dělala v různých skladech. Jezdila jsem třeba na retraku nebo byla vedoucí strojníků. Na těžkou práci jsem proto zvyklá.

Oproti tomu, kde jsem dělala předtím, je tady prach a hluk. Ale zase jsou tady suprový lidi. Když jsem sem nastoupila jako nová, nevěděla jsem co a jak. Stačilo se ale zeptat a rádi mi poradili. Hlavně pan mistr.

Jsem ráda, že tu firmu má ženská. Ukáže, že i ženská dokáže to, co chlap. A myslím, že paní ředitelka to vede dobře. Chce se s firmou vypracovat trošku vejš, aby Abydos neměl takový recenze, jaký má.

Protože se řekne Abydos a všem stojí vlasy. Já si ale myslím, že není proč. Podle mě firmu většinou pomlouvaj bývalí zaměstnanci. Lidi totiž rádi pomlouvaj.

Je teda fakt, že brusiči mají těžkou práci. Ale zase ji mají dobře zaplacenou. Pokavad si chtěj vydělat, tak prostě makaj. A mají určitou volnost. Nikdo jim nestojí za zadkem.

A ještě další věc se mi líbí. Jestli jste někdo cholerik, tak běžte do Abydosu! Protože tady se vykřičíte a nikdo vás neslyší. To je úplně super!

Kdyby se mě někdo ptal, jestli sem jít, řekla bych mu jedinou věc: ‚Jestli na to máš, tak sem běž!‘ Protože tady tu práci může opravdu dělat jen člověk, kterej umí pracovat a chce pracovat. A pokavad si chce vydělat, Abydos je na to nejlepší. Prakticky se platově přibližuje Německu.

Lidi si neuvědomujou, že v Německu musí dojíždět nějakých 200 kiláků. A to se prostě nevyplatí. Tady za hranicema dostanete nějakých 1200 euro. Tady v Abydosu máte prakticky víc. Když opravdu chcete a makáte.