Výzva “Kilo za kilo” pro Danielku

V květnu-červnu ve firmě Abydos probíhala výzva “Kilo za kilo” pro podporu Danielky – mezi dobrovolnými zaměstnanci, Obecním úřadem a Sborem dobrovolných hasičů Hazlova. Tato akce byla realizována ve spolupráci s jedním z nejúspěšnějších českých strongmanů v profesionální divizi, Čestmírem Šímou.

V rámci programu zaměstnanci pod Čestmírovým dohledem podstoupili kontrolní vážení a zároveň měli možnost účastnit se jeho přednášek o racionálním stravování a domácích cvičení. „Tyto informace nám nesmírně pomohly a poskytly cenné znalosti, které nyní můžeme uplatnit při dosahování našich cílů.“ – říkají zaměstnanci firmy  Abydos.

Výzva získávala pozornost nejen uvnitř firmy, ale i mimo ni. Za méně než dva měsíce společně tým dokázal shodit 175,5 kg! To je průměrně 3,7 kg na osobu, což je skutečně úžasný výsledek.

Někteří účastnici se dokonce rozhodli začít shazovat kilogramy už před samotným startem výzvy, a proto Abydos rozhodl navýšit příspěvek za jejich úspěch. Celková částka, kterou obdržela Danielka, byla nakonec stanovena na 22 000 Kč.