Skupina Abydos se rozrůstá

Možná se už dlouhou dobu ptáte, co se to děje okolo firmy Abydos v Hazlově, když projíždíte okolo firmy a vidíte tam spoustu stavební techniky.

Ano Abydos se rozšiřuje a staví novou výrobní halu s více než 3.000 m2 v severní části areálu.

A pokud náhodou jezdíte vlakem přes Hazlov už ji můžete i vidět.

Stavba byla zahájena v červnu 2021. Prvním velkým úkolem byly terénní úpravy, které zasahují i na pozemky na druhé straně silnice, kde se v budoucnu počítá s výstavbou další haly.

Na konci dubna 2022 započala samotná stavba haly. Nyní se již montuje moderní lakovna s automatickou linkou, ale budeme provádět i speciální nástřiky, kde jsou potřeba šikovné ruce.  

Nová moderní lakovna zvýší nejen produktivitu, ale přinese firmě nové možnosti, jak v rychle se vyvíjejícím světě nových technologických trendů držet krok s velkými firmami. Zaměstnanci se mohou těšit na lepší a ergonomické pracovní prostředí.

I přes události posledních let i týdnů je Abydos nadále velmi stabilním a prosperujícím zaměstnavatelem, kde se zaměstnanci, vedeni majitelkou a jednatelkou Dr. Olgou Kupec, nebojí nových výzev a umí flexibilně reagovat na změny ve světě. Časté malé ale i velké investice do rozvoje firmy jsou důkazem, že současný fenomén Průmysl 4.0 není pro malou firmu v západním cípu České republiky žádné cizí slovo.

Stavba bude dokončena v září 2022. 

autor: Bc. Alice Rochová